Emre Otomasyon , Endüstriyel otomasyon ve robotik kontrol temelinde sürekli yenileşim gösteren teknoloji gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, yurt içinde ve yurt dışında  tüm endüstriyel alanlarda ve hizmet sektörlerinde mühendislik düzeyinde çözümler üretmek amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Uzman kadrosu ve teknik departmanı ile müşteri memnuniyetini sağlamak ve arttırmak amacıyla ”Üst düzey kalite , Uygun maliyet, Zamana riayet ” prensiplerini ilke edinmiştir.
Emre otomasyon çalışma ekibi, her bir müşterimizin ihtiyaçlarına uygun üretim ve hizmeti sunarken müşterilerine sürdürülebilir kazanç sağlamak amacıyla kaliteyi birincil araç olarak benimsemiştir.
Emre otomasyonun hedefi, hem müşterileri tarafından güvenilir bir firma olmak hem de müşterilerimizle kurulan sağlam diyaloglar ve dostluk ilişkileri ile işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi daha da kuvvetlendirerek birbirlerine destek olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerine doğru yerde doğru çözüm sunmak adına sürekli yenileşim kültürüne sahip bir firma olma gayesini taşımak.
Etik değerlere uygun bir anlayış ile çalışarak sektörde mükemmel çözümler geliştirmek, mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak ve işbirliği içerisinde olduğumuz herkesle birlikte her yönden başarıya ulaşmak , orada kalıcı olmak.

Vizyonumuz

Endüstriyel otomasyon ve robotik kontrol alanlarında gerçekleştireceğimiz projelerle sektörde referans alınan bir firma olabilmek.
Ayrıca müşterilerine sürdürülebilir bir fayda sağlamak ve müşterilerinin kazançlarını arttırmak.